LoftStyle.pl wita Państwa na blogu!

Witamy!!

Miło nam gościć Cie na naszym blogu. W pierwszym wpisie chcielibyśmy opowiedzieć czego możecie się u nas spodziewać. Opiszemy też czego będziecie mogli spodziewać się w najbliższej przyszłości na stronie loftstyle.pl

Era plastiku

Mimo tego, że żyjemy w dobie plastiku i surowców sztucznych z coraz większym impetem wraca do nas moda na życie w zgodzie z naturą i bardzo nas to cieszy! Żaden plastik w dotyku nie będzie przypominał prawdziwego drewna. Wystarczy spojrzeć! Belki drewniane dębowe oszlifowaneNa zdjęciu widzimy belki dębowe z naszego warsztatu, które zostały tylko docięte i oszlifowane papierem ściernym. Nawet ślady po pile nie szpecą, a nawet nadają drewnu swoisty urok. Żadne tworzywo nie ma takich cech. Zdajemy sobie sprawę, że plastik jest łatwy w obróbce i przybierze każdą formę, drewno natomiast lubi pękać w procesie schnięcia. Łatwo jest też popełnić błąd i zniszczyć materiał. Mówiąc żartem “Łatwiej kijek pocieniasić, niż go potem pogrubasić”. To co w produkcji masowej zostanie uznane za zbyt czasochłonne czy problematyczne dla nas jest szlachetne i warte uwagi.

Na koniec zdradzę po co nam takie masywne belki dębowe! Powstanie z nich drewniano metalowy stolik o masie około 200KG !

Czego można się u nas spodziewać po stronie loftstyle.pl ?

Na stronie loftstyle.pl zobaczysz od kuchni jak powstają meble naszej produkcji oraz to w jaki sposób podchodzimy do projektowania elementów. Z chęcią też podzielimy się tym co nas inspiruje, a nie są to tylko rzeczy które zobaczymy w internecie ale przede wszystkim takie które spotykamy każdego dnia. Na Śląsku z którego jesteśmy nie brakuje miejsc z historią i charakterem.

Wkrótce uruchomimy też sklep online gdzie będzie można nabyć gotowe meble. 

Zapraszamy do zapoznania się z tematycznymi artykułami  opisującymi:

Styl industrialny

Styl skandynawski

oraz zapraszamy do śledzenia naszych profili na portalach społecznościowych aby być na bieżąco z naszymi pracami i nowościami. Również uchylimy rąbka tajemnicy w jaki sposób powstają meble oferowane na specjalne zamówienie naszych klientów jak i te dostępne w naszym sklepie online.

https://www.facebook.com/LoftStylePL/

https://www.instagram.com/loftstylepl/

https://twitter.com/loftstylepl

Mamy nadzieje, że nie raz jeszcze spotkamy się na stronie loftstyle.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *