Realizacje

Nasze realizacje

Uważamy, że najlepiej można nas poznać po dotychczasowym dorobku. Cieszymy się gdy powstają kolejne realizacje, kończymy kolejne projekty, czy możemy zobaczyć nasz autorski projekt gdy stoi przed nami w rzeczywistości. Dlatego też chętnie dzielimy się zdjęciami naszych gotowych prac, a każdą postaramy się przedstawić od ogółu do szczegółu. Nie mamy zamiaru ukrywać przed Wami nic. Jesteśmy pewni swoich prac ponieważ panuje u nas zasada, która mówi, ze bram naszego warsztatu nie opuści nic z czego nie jesteśmy w pełni zadowoleni. Powyższa zasada to już duża część sukcesu w drodze do spełnienia oczekiwań klientów.

Coś więcej niż meble

W naszą prace wkładamy dusze i serce. Najbardziej cieszy nas zadowolenie klienta, zwłaszcza gdy sam chce się chwalić tym co dla niego zrobiliśmy. Co cechuje nasze produkty? Przede wszystkim nietuzinkowość. Zależy nam aby projekty których się podejmujemy były wyjątkowe niepowtarzalne. Największy sukces firma odniesie gdy jej produkty są rozpoznawalne bez żadnego opisu, podpisu czy logo. Taki cel sobie postawiliśmy i chcemy do niego dążyć.

Fotodokumentacja

Przygotowaliśmy dla Państwa galerie zdjęciowe z naszymi pracami. Zapraszamy do ich obejrzenia. Mamy nadzieje, że każdy znajdzie tam coś co się spodoba.

Czaszka dla restauracji POCO LOCO w Krakowie

Obraz ze stali - czaszka POCO LOCO 2       Obraz ze stali - czaszka POCO LOCO                     

Realizacje od kuchni

Koniecznie zapoznaj się z naszym blogiem i fanpage na facebook http://facebook.com/loftstylepl. Można tam poznać backstage. Zobaczyć jak wyglądają prace nad elementami krok po kroku.