Obrazy ze stali jako dodatek do wnętrz loftowych

Szukasz pomysłu jak w sposób niepowtarzalny udekorować swój loft? 

Polecamy obrazy ze stali! 

Są to produkty, które idealnie komponują się w meblami loftowymi i meblami w stylu industrialnym dlatego też jest to też doskonały pomysł na pokazanie siebie w swojej przestrzeni. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia, a my wykonamy to, co sobie zaplanujesz!

Aranżacja pustych ścian

Styl loft to często ceglane lub betonowe powierzchnie. Oświetlenie nadaje im niepowtarzalny klimat, ale warto dodać jeszcze coś wyjątkowego w ich aranżacji. Obrazy ze stali zawierają puste przestrzenie, co podkreśli i wzmocni niepowtarzalność Twoich ścian. Razem z oświetleniem dadzą zaskakujący efekt!

Obrazy ze stali nie tylko na ścianę!

Metal to materiał o szerokim zastosowaniu. Naszym innowacyjnym i jedynym w swoim rodzaju produktem jest metalowy blat stołu. Znudziły Ci się zwykłe stoły z blatem jak w każdej polskiej rodzinie? Zapraszamy do naszego sklepu. Sprawdź, co stworzyliśmy dla naszych klientów. Dla Ciebie wykonamy projekt spełniający każde oczekiwanie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Obrazy ze stali to również możliwość zamaskowania elementów takich jak kaloryfery. Można wkomponować je w barierki, czy stworzyć wyjątkowy balkon. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje!

Nasze projekty

Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych realizacji. Ze względu na znaczną personalizację produktów, nie każdy możemy Ci pokazać. Wykonujemy elementy zgodnie z oczekiwaniami klienta i z jego wyobraźnią. Chętnie podpowiemy, co można zrobić i pomożemy stworzyć projekt na miarę Twoich oczekiwań.

Zastosowana przez nas stal może być czarna lub nierdzewna. Gotowy obraz może być zakonserwowany farbą proszkową bezbarwną lub zgodną z paletą RAL.
Zapraszamy do kontaktu!

 

CNC Fence - Leaf 1 Obraz ze stali - projekt lis Obraz ze stali - liść biały Stół - obraz ze stali - listy owalny

 

Zapraszamy na nasz profil na facebooku http://facebook.pl/LoftStylePL

Powrót do blogu.

 

Jedna odpowiedź do “Obrazy ze stali jako dodatek do wnętrz loftowych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *